[]

yazar olmayan kişiler ekşisözlükteki bi yazara nasıl ulaşabilirler?

ab
 
çaylak hesabı açarak.


  • jelly bear  (05.06.21 17:51:20) 
Buraya nick yazılır mesaj atılması rica edilir, yazarlardan biri gider sözlükte o duyurunun linkini atar bu kişi size ulaşmaya çalışıyor diye. O kişi duyuruya gelir/ya da gelmez size mesaj atar/yahut atmaz.

~
Duyuruyu silmeyin yazara link attım.
  • hedep  (05.06.21 17:51:37 ~ 18:01:48) 
Ben buradan ulasmistim. Mesaj boluminde nick arama var. oradan bulup yazmistim sagolsun donmustu iki hafta sonra :)


  • exlibris  (05.06.21 18:29:35) 
Selamlar


  • cyber rider  (05.06.21 19:59:08) 
Nasıl yardımcı olabilirim :)


  • cyber rider  (05.06.21 19:59:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.