[]

Ayakkabı -sporumsu- tavsiyesi / Lacoste u nasıl bilirsiniz?

şekli şemali daha klasiğe yakın, sade spor ayakkabı arıyorum. gidip dağ tepe dolaşmayacağım, günlük giyilecek. lacoste ayakkabılar var ama indirimli halleri dahi eşşek yüküyle para. üstelik dayanıksız da demiş millet. akılda soru işareti oluşuyor alıp da 3 ay sonra yamulur patlar mı diye.

önerini nedir? lacoste alınır mı yoksa günlük kot gömlek altına giyilebilecek başka marka öneriniz var mı?

nasıl bir şey aradığımın kafanızda canlanması için link:

www.lacoste.com.tr

www.lacoste.com.tr

not: kot altına klasik ayakkabı giyilmez hurafesini ilk kim uydurduysa bu ülkede allahından bulsun, giydiği hiç bir şey üzerine oturmasın.

 
Lacoste'dan 4-5 ayakkabı aldım, bunun benzeri klasik modeller biraz daha dayanıklı olsa da espadril denenler 1 sene dayanabildi.
Ben de günlük kullandım. 2 yıl giyeyim sonra bakarız diyorsanız budur.

Rahatlık olarak iyi ama.
  • dreamnesiac  (05.06.21 17:47:21) 
2 kere aldım biirinin rengi maviden yeşile döndü diğerinin dikişleri patladı bir daha da almadım. 1 sene kullanmamışımdır toplamda.


  • monsieur turti  (05.06.21 17:50:02) 
Ben memnun kalmıştım.


  • ruhen hastayim ben  (05.06.21 17:54:01) 
eccoya da bakın bence. tabanı da cok rahattır.


  • 65 derece  (05.06.21 18:11:03) 
Açılın ayakkabıcı geldi. Camper Pelotas alın, on yıl ayakkabı almazsınız.


  • suicides underground  (05.06.21 19:07:56) 
Lacoste’den 2 ayakkabi aldım, konfor/kalite namına sıfırdı.


  • giovanne  (05.06.21 20:00:45) 
Ben de bir kere aldım, pişman oldum sonra. Markası lacoste olsa da kalitesinin alakası yok, gönderdiğin modeller de çetinkaya'da falan olan ucuz modellere benziyor. tavsiyem camper'a bakman.


  • roket adam  (05.06.21 20:57:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.