[]

Transparan Çanta

Uzun süre alışverişe uzak kaldım, görmeyeli "transparan çanta" diye bir şey türemiş. Şöyle:
www.instagram.com

Hep de güzel çantalar, bakıyorum şeffaf kılıfın içinde.
Bunun esprisi ne? Dış kısım ayrılıp market çantası haline falan mı geliyor? :)
Tasarım faciası değil mi sizce de?

 
Dünyada böyle bir trend var. Bir esprisi yok. Dış kısım market çantası olmuyor. Neden tasarım faciası olsun? Herkesin zevki farklı tabi.


  • suicides underground  (05.06.21 14:51:33) 
Çanta içi biraz özel bir alan sanki. Transparan olması tuhaf gelse de
tasarım ve dikkat çekicilik açısından benim hoşuma gitti bir erkek olarak.

Etkilenirdim yani, cool gelirdi görsem. Tabi içindekiler de önemli.
  • ananiyimioguz  (05.06.21 15:16:10 ~ 15:17:39) 
2-3 sene önce popüler olmuştu bunlar ya, iki kat da değil, direkt transparan. Günlük kullanım için hoşuma gitmiyor ama plaj çantası gibi şeyler, hatta tasarımına bağlı olarak clutch güzel olabilir.


  • kobuzchu kiz  (05.06.21 15:22:31) 
Acayip saçma bence.


  • roket adam  (05.06.21 20:59:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.