[]

Oyun CD'ini Steam'e aktarma

Orijinal oyun cd'm var. Laptopumda dvd okuyucu olmadığı için yükleyemiyorum. Başka bir PC'ye oyunu yükleyip Steam hesabıma aktarıp, laptopumdan giriş yaparak Steam'den indirip kurabilir miyim?
 
oyunun cd'keyini steam'e ekleyebilirsen (games > activate a product on steam), steam'den oynayabilirsin. her oyunu ekleyemezsin ama oyunun steam'de eklenebilmesi şeklinde anlaşması olması gerekli. eklenmiyorsa yapabileceğin bir şey yok.


  • malheiros  (05.06.21 10:25:35) 
başka birinin dvd okuyucusunun yardımıyla iso dosyası oluşturup sanal cd sürücüsü olarak açabilirsin belki


  • efruz  (05.06.21 12:13:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.