Çene kemigim çıktı sanirim

1 ay falan oluyor. Sakız cignerken tek taraflı kitirdama sesiyle farkedip üstünde durmamistim. Bugün tekrar çiğneyin dedim ve fena. Yine ses ve ağrı var bı tarafımda.
İnternette acil doktor falan demişler ama benim bı ay oldu zaten. Belki daha da fazla, ne yapmaliyim bu nasıl düzelecek. Ameliyat falan demezler inşallah:((

Bende bir ara sık oluyordu bu, kısa süre içinde normale dönüyordu. Sonuncusunda çok kötü oldu maalesef, üç ay o şekilde kaldı. Ameliyatlık bir durum olduğunu sanmıyorum sizde de, muhtemelen kısa sürece içinde eski haline döner. Buna sebep olan durumu çözmeye çalışın öncelikli olarak bana kalırsa. Dişlerinizi sıkıyor musunuz veya gıcırdatıyor musunuz mesela? Stresle bağlantısı olduğunu da düşünüyorum açıkçası.

  • kedimedi  (04.06.21 21:39:07)
Teşekkr ederim ben de ilk itkiyi esnerken verdim sanıyorum ama bu ara çok streliyim ver gece sıktığımi farkediyorum, muhtemelen ondan geçmedi bı turlu

  • galandar kostumu  (04.06.21 21:41:13)
benim diş hekimim de diş sıkmaktan kaynaklı olduğunu söylemişti, benim de çenemden sürekli takır tukur sesler geliyor (yeni değil, önemsemedim nedense). geceleri diş plağı takılacak, çenedeki duruma göre bunun yumuşak ve sert yapılısı oluyormuş, sanıyorum sert olanı gerekli. yani 1 ay da olsa gitmeniz gerek.

  • amelie poulain  (04.06.21 21:51:22)
Ağzınızı çok açmayın. Benim altı yedi sene önce çenem açık kaldı kapanmadı. Çok korkunçtu o gün hiç uyumadım kardeşimi de bekçi tuttum uyutmadım. Doktora da gidemedim bir türlü. Dişçiye gidemiyorum hapşuramıyorum. Korkuyorum

  • Arkabi08  (04.06.21 23:51:37)
Bir daha sakız çiğnemeyin

  • amsterdam otlu sigarası  (05.06.21 07:56:09)