arkadaşı eklemek için süre limiti var mı?

facebookta arkadaşlık isteğini onaylamak için verilmiş bir süre var mı?

sonsuza kadar durur orda ,eklemeni bekler ..

  • elmyra  (27.05.10 23:28:04)
"friend request pending" kısmını görmekten sıkılırsa karşı taraf siler listesinden, sizi taradığında da tekrar "add as a friend" belirir. dolayısıyla sizde de kaybolur diye düşünüyorum.

  • wenge  (27.05.10 23:59:24)
emin degilim ama var olabilirliği var..
beni ekleyen ve fake oldugu abriz olan bir hesap bir sure sonra kayboldu..
fake hesabın sahibi istegi geri ceker mi diye sorunca kendime herhalde dedim boyle bir sure asımı var...
  • ne adrenerjik ne kolinerjik  (28.05.10 02:29:16)
sure yok galiba ama senin bazi aktivtelerin adamin news feedinde cikiyor arkadas istegini onaylamasan bile, yani acikca belli oluyor o sahsi beklettigin:)

"When you send a friend request to a person, public stories about them (stories that have the privacy set to "Everyone") may appear in your News Feed. This way you don’t have wait for them to respond to your friend request to see their public updates."
  • 2pac  (28.05.10 14:55:18 ~ 14:55:37)