[]

Ankarada guzel kahvalti

Nerede edebilirim. Tunali civarlari olursa guzel olur arkadaslar tesekkurler.
 
ya tam o noktada değil ama deniz kozanlı çok iyi. tavsiye ederim


  • psychosocialll  (03.06.21 23:23:09) 
Ya Küçük Şeyler diye bi kafe var, ben bayılıyorum oranın kahvaltısına. Gözlemeleri harika <3 Fiyatı da uygundu. Ama et ürünleri yok, istersen ek yapıyorlardı sanırım. Bi deneyebilirsin yine de.

Bir de Güvenlik'in başında, Abd büyükelçiliğinin orda Latife'den diye bi yer vardı. Pandemiden beri gitmedim. Kapanmadıysa orası da çok iyi, kahvaltı kafe gibi bi yer zaten.
  • buff  (03.06.21 23:51:37 ~ 23:58:31) 
Latifedene gidildi guzelmis tesekkur ederim.


  • thesomberlain  (05.06.21 15:43:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.