[]

Eczane ve internet sitelerinde vitamin fiyatlarinin farkli olmasi

Merhaba, bugün eczaneden 90 tlye bi vitamin aldim. Eve gelince internetten baktim ayni ilac 50-60 tl arasi satiliyor. Internetten daha once hic vitamin almadim. Eczanede ve internette satilan vitaminler bire bir ayni mi ? Neden bu kadar fiyat farki var ?
 
İnternette satılan her ürün gibi kar marjı düşük, giderleri düşük vs vs vs


  • paramolacak  (03.06.21 13:32:38) 
  • do you remember me  (03.06.21 13:32:53) 
Eczaneden 78 liraya ferromixin d vitamini aliyordum.

Sonra internetten 42 liraya siparis verdim. Paketinden, yazi fontuna kadar kontrol ettim orijinaldi. (Faturali geldi zaten urun)

Guzel kar marji.
  • brkylmz  (03.06.21 13:37:16) 
bazı markalar eczanelere yüksek kar marjı imkanı sunuyor. ben venatura ürünlerini kullanıyorum. kendi sitelerinde ilan ettikleri fiyat ile eczane fiyatları aynı oluyor. geçen istediğim ürün yoktu başka ürün önerdi eczacı internetten bakayım dedim yarı fiyatına aynı ürün. o yüzden çok reklamları olan eczane camlarında boy boy afişleri olan ürünleri eczanelerden almamak lazım.


  • astronom bey  (03.06.21 13:47:16 ~ 13:48:00) 
Eczanede ilaç haricindeki her şey pahalı oluyor zaten.


  • antihero  (04.06.21 12:00:18) 
Hocam ah hocam sağlık şirketi kurduk ameliyat malzemesi için.
Şirket grubunun vitamin fiyatlarını görünce şok olduk. 0.54 kuruşa bana veriyor satış fiyatın 20₺ Diyor.

  • gatherer  (04.06.21 13:13:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.