[]

ios/iphone’da hayat eve sığar ile hes sorgulama

iphone 7 ve 11 cihazımda hayat eve sığr uygulaması üzerinden hes kodunu elle yazarak sorgulama yapamıyorum. yani sadece karekod okutabiliyorum. elle yazmaya çalışınca rakamlar giriliyor ama harfler hiç bir şekilde yazılamıyor . sebebi ne olabilir? iphone kullanıcıları bi bakabilir mi kendi telefonlarında? nette aradıma ama benzer bi sorun bulamadım.
 
klavye mi tanımlı değil? Sayılar çıkıyorsa sol altta ABC diye buton olmalı ona bas.


  • passion rules the game  (02.06.21 18:59:34) 
klavye ile alakalı değil bence. abc/123 arasında geçiş yapıyorum yine olmadı. uygulamayı sildim tekrar yükledim yine olmadı. çok ilginç


  • bi anlatabilsem dunya degisir valla bak  (02.06.21 19:12:52) 
tam işinize yarayan çözüm olur mu bilemiyorum ama ben HES uygulamasını hiç indirmedim şu ana kadar, HES koduyla ilgili her şeyi E devlet uygulamasından yapıyorum. Kod okutma kısmı da vardı diye hatırlıyorum. Orayı deneyebilirsiniz uygulama farklı olduğu için çalışır belki.


  • nundu  (02.06.21 20:29:54) 
e devlete her seferinde giriş yapmak biraz uğraştırıcı ama oysa uygulama çok pratik


  • bi anlatabilsem dunya degisir valla bak  (02.06.21 21:32:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.