[]

Kız arkadaşa elbise almaca

Kız arkadaşıma hediye olarak elbise alacağım ama içime sinen modeller bulamadım. Aslında bir kadın gözüyle bakılsa ve tavsiye sunulsa güzel olur.

Açık renk ya da cırtlak tonlar olmayan tercihen dizin az üstünde biten, göğüs dekoltesi hiç olmayan ya da az (yakalı düğmeli de olabilir) 21 ve civarı yaş için uygun casual giyinen, spor giyim sevmeyen) 1.65 boy ve biraz balık etli bir vücuda sahip. Ben us polo assn elbiselerini kızlara çok yakıştırdığım için ondan alayım dedim ama spor durduğu için beğenmedi.

Kendisi yurtdışında olduğu için onun beğenip alabileceği şeyi “bunu mu istiyorsun” deyip almak hediye kültürüne ters geliyor benim için. Bu yüzden bu kriterlere uygun, beğendiğiniz, aldım çogzelmiş dediğiniz örnekler varsa benimle paylaşır mısınız?

 
mavi, oxxo, ipekyol ve mango bakabilirsiniz


  • ala09  (02.06.21 19:19:39) 
Zara bakın, sevme garantili. Bir kadın olarak burdan alınan bir şeyi beğenme oranım çok daha yüksek olurdu.

Oxxo güzel gıbı duruyor ama rahat bazen fazla salaş tarzlar oluyor. Mavi spor üniv gençliği.
İpekyol kadınsı ve moda dıye sacma elbiseleri olabiliyor. Mango elbıselerde her ruha hitap eden var. Ama doğru seçimi yaparken zorlanabilirsiniz.

Zara aynı elbise de genelde daha çok çizginin karışımı oluyor. Kombınlemek giymek kendine uygun tarza burundurmek daha kolay
  • mobydick  (02.06.21 20:25:54 ~ 20:29:48) 
Forever New, İpekyol, Yargıcı ve Beymen’e de bakabilirsiniz.


  • feliss  (02.06.21 20:55:08) 
Perspective


  • tessera  (02.06.21 21:40:52) 
  • bir garip melek  (02.06.21 22:19:01) 
Mango ya da mudo’ya bakın bence. Bir süredir elbise için hm ve zara yeterli gelmiyor bana.


  • somethinginthewayshemoves  (02.06.21 23:30:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.