[]

Edslerde vs neden motorlar için hız sınırı yazmıyor :)

Hız sınırı motor için hangisi? Otomobile mi yoksa kamyonete mi tabi yani?
 
Ondan fazla araç kategorisi var ve ayrı ayrı hız limitleri var. Her kategori için ayrı ayrı hız tabelası konamaz. Hız tabelaları otomobiller için (o da ticari olmayacak) var. Senin kullandığın araca göre hangi yolda hangi hızla gitmen gerektiğini biliyor olman gerekiyor zaten. Atıyorum otobana girdin, tabelada 120 yazar. Senin burada L3 tipi motorla 100 km/sa limitinin olduğunu bilmen gerek.

www.motosikletaksesuarlari.com
  • himmet dayi  (02.06.21 16:04:59) 
genelde kamyonetin sınırlarına yakın oluyor değerleri. ekip radar kurmamışsa eds'den ceza yemen zor.


  • mattiadestro  (02.06.21 19:33:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.