parke, süpürgelik ve duvar arasındaki minik açılmalar nasıl kapatılır?

veya ne ile kapatılır?

Süpürgelik ile duvar arası mı? Yoksa süpürgelik ile hem duvar hem parke arası mı?

Elinle süpürgeliği itince duvara/parkeye oturuyor mu? Oturuyorsa esnemiş/ yamulmuştur. Zamanında uzak aralıklı çivilendiği için böyledir.

Süpürgeliği duvara çivilemek çözüm olur %90.

Keşke fotoğraf olsa, daha iyi fikir verilir.
  • John Bloor  (02.06.21 15:00:24)
fotoğraf boyutu çok büyükmüş, yüklemedi. ben de uğraşamadım küçültmekle. hem süpürgelikle parke arası hem de süpürgelikle duvar arasında yer yer minik açıklıklar var. iterek kapanmıyorlar ve bazen aralarından minik örümcekler çıkıyor. o boşlukları bi şekilde kapatmak istiyorum.

bazı kısımları ıslak peçete tıkarak kendimce kapattım, ama kesin daha profesyonel çözümler vardır.
  • levybroo  (02.06.21 15:04:02 ~ 15:05:13)
duvar-zemin düz değilse veya süpürgelik, parkeler düzgün montajlanmadı ise bu açılmalar olur, duvar ve zeminin düz olmamasından kaynaklı açılma ise çivi yerine pu mastik ile açıklıkları doldurmak daha sağlıklı olur.

  • sealth  (02.06.21 15:09:18)
Çivi ile olmayacaksa uygun renkte mastik/silikon ile kapatabilirsin.

  • John Bloor  (02.06.21 15:19:18)