[]

İşte giymelik yamulmayan beyaz t-shirt

Merhabalar,

Bayan kişisine V yaka hemen yamulmayan işte giymelik şık bir t-shirt arıyorum.

Fiyat konusunda da çok uçuk rakamlar veremem ama tavsiye ettiğiniz markalara bakıp öyle karar verebilirim.

Çok teşekkürler

 
mango ideal bence. gorup alacaksaniz lee cooper in kadin tisort kalibini cok sevdim ben denk gelip almistim mis.


  • ala09  (02.06.21 13:33:58) 
Iamnotbasic


  • kaset  (02.06.21 14:01:10) 
Boyner'den loft geniş yaka basic tişört aldım, kumaş kalınlığı ve kalıbı iyi. V yaka da vardır belki, ben ceket içine geniş yaka daha çok sevdiğim için v yaka bakmamıştım.

Günlük kullanım için DeFacto pamuk tişörtlere mutlaka bakın, ikincisi 19 TL'ye geliyordu. Çoğu pahalı markadan daha iyi.

Us Polo assn'de bedeni saran, kalın kumaş basic tişörtler oluyor, amblemi dikiş olanlar değil(onlar iki günde çöp), kristal taş gibi olanlar. Ucuz değiller(80 TL vardır) ve kalıbının dar oluşunu sevmesem de kumaşı taş gibi. Yıllarca kullan, delinmez.

Geçen sezon Roman'da güzel basic tişörtler vardı. Bu sezon görmedim. Pahalı olduklarını söylememe gerek yok.
  • zihua  (02.06.21 14:42:23) 
Trendyolmilla


  • ruhen hastayim ben  (02.06.21 15:03:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.