şu tarz tişörtleri beğeniyor musunuz?

merhaba, sizce tişörtler nasıl? daha önce giymediğim bi tarz ama hoşuma gitti :)

1-www.hizliresim.com
2-www.hizliresim.com

Hayır. Altına da dar paça giymiş bir erkek canlanıyor gözümde, kıro imajı veriyor sanki.

  • anarsika  (01.06.21 21:52:31)
Ne zaman böyle giyinen birini görsem aklıma Beter Ali ve Zampara Seyfettin Gelir. Ben beğenmiyorum

  • paramolacak  (01.06.21 21:52:46)
desenine göre değişir bunların deseni kötü

  • freebird5406_2  (01.06.21 21:54:53)
Hayır. Hoş olmayan bir ön yargı belki ama giyenlerin kıro olduğunu düşünüyorum.

  • kedimedi  (01.06.21 22:00:35)
Beğenmiyorum ya :( çok genç işi. Yaşın 22'den küçükse falan ancak o zaman olabilir ama yine de ideal olmaz.

  • buff  (01.06.21 22:18:52)
ben buna benzer giyen pek görmedim. hoşuna gitmiş işte al gitsin, takma insanları. ne giydiğin değil nasıl durduğu önemli. eller iki yanda yengeç gibi yürüyen eleman vardı hatırlar mısın, o ne giyse kıro olacak, hamuru kıro.

  • stewie  (01.06.21 22:19:42)
Beğeniyorum ama giyecek kadar değil. Genelde tırolar giyiyor evet ama sebebi bu değil giymememin, sadece fazla dikkat çekiyor. Düz tişört daha çok seviyorum.

  • ryhmer  (01.06.21 22:23:41)
bunlar tatile ciktim t-shirtu. kafada sapka, alta sort, terlikle plaja dogru yurunur bunlarla. Giyen gene giysin de yakismiyor yani tatil disi ortamda

  • neverletyougodown  (01.06.21 22:37:11)
benim gözlemim de kilolu hipsterların bu tshirtleri giydiği yönünde. genelde de kel oluyorlar. onlar dışındakilere yakışmıyor sanırım gözüm alışmış.

  • levybroo  (01.06.21 22:41:15)
Gayet hoş neden ki ? Kıroca olduğunu düşünenler, amerikan sokakları bunları giyenlerle dolu.

  • Avoiding The Puddle  (02.06.21 10:16:55)
Tatil yörelerinde, plajda vs bir yerden bir yere giderken giyilir ama günlük hayatta bu tür tişörtler giymek bana tuhaf geliyor. Pazardan alınıp giyilmiş gibi.

  • solo  (02.06.21 11:36:17)
kendisine saygisi olmayan insan tisortu bu. haha

  • baldur2  (02.06.21 11:40:30)
Abi tamamen neyle kombinlediğine ve vücuduna göre değişir. Giyim çok öznel bir konu.

Ben bu tişörtü 2 farklı adama 2 farklı kombinle giydiririm, birine ağzı açık bakar herkes, diğerine bakası gelmez.

Moda öyle bir şey.
  • anten  (02.06.21 13:42:04)
Aa bu şey değil mi pezevenk gömleğinin tişört hali

  • ananiyimioguz  (02.06.21 13:44:50)
Başkasında görünce süper olan ama kendin giyince çocuk gibi duran tişörtlerden xd

  • olaylar olaylar  (02.06.21 13:53:52)