[]

Lastik tamir köpüğü sambreli lastikte ise yarar mı?

Sb teşekkürler..
 
Galiba bisiklet için farklı bir sprey var. Lastik tamir spreyi diye aratınca şambrelsiz lastik için olanların üstünde hafif araçlar, motosikletler ve karavanlar için diye belirtilmiş. Bisiklet fotosu yok. Bisiklet için olan spreyler de var ama.


  • himmet dayi  (01.06.21 15:33:27) 
Teşekkürler hocam, motosiklet için de ise yarar mı bisiklet için olanlar? Yarın bir gün yolda kalirsam diye her şeyi sormak istiyorum:)


  • mezarkabul  (01.06.21 15:39:13) 
Motosikletin lastiği şambrelli mi değil mi? Benim bildiğim motosiklet lastikleri şambrelli değil. Bunlar için normal lastik şişirme kiti alırsan iş görür. Şambrelli ise bisiklet için olandan alınacak. Belki ikisi de aynı şeydir. Bundan emin değilim işte. Bir ayrım söz konusu gibi görünüyor ürün seviyesinde.


  • himmet dayi  (01.06.21 15:42:51) 
Günü kurtardığı ama sonrasında lastikte balans başta olmak üzere sorunlar çıkardığı hakkında şikayetler var.

Mecbur kalınca kullanırsın ama tamire gidecek kadar hava varsa lastikte sıkma, git tamir ettir.

Bu arada şambrelli lastiği olan motor nadirdir, klasik cruiser mı motor?
  • John Bloor  (01.06.21 17:10:59) 
ek olarak: her motorun lastiği farklıdır, genelde büyük ölçülü lastiğe sahip olan motorlarda şambrelli olmaz. genelde çin üretimi ve ufak cc'deki motorlarda şambrel olur.


  • RojoElefante  (01.06.21 19:51:23) 
Motor enduro (hero xpulse 200) lastik şambrelli.


  • mezarkabul  (01.06.21 20:50:11) 
Sambrel ile cc'nin ilgisi yoktur. Sambrel mantığı (tel jantli)arazi motorlarında bmw ve ktm'nin bazı modelleri hariç jantin dag taş tepe gezerken esneme yaptığı durumlarda hava kaçırmamasi için kullanilir. Oldukça yaygındır ve lastik köpüğü sambrelde işe yaramaz yaninizda yedek sambrel yahut yama kiti ile gezmeniz gerekli


  • mirty  (01.06.21 21:39:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.