[]

Supplement uzmanları yardım

Selamlar, nöbet sistemli bir çalışanım.
Nöbet günlerinde yeme içme alışkanlığım bozuluyor ve sağlıksız beslenme oluyor.
3 gün nöbette kalıyorum ve protein tozu, gainer ile beslenmemi dengelemek istiyorum.
Spor da yapıyorum aktif olarak.
2 öğünümü protein tozu ve gainer ile geçirmem mümkün müdür?
Gainer ürününün kullanım gramajını düşürerek günlük kalori ve makro ihtiyaçlarımj gidermek istiyorum, mümkün müdür?

 
Bütün gıda takviyelerinin ambalajı üzerinde 'Gıda takviyeleri gıda olarak tüketilmemelidir.' anlamına gelen bir cümle mutlaka vardır.


  • Mirket  (01.06.21 12:02:32) 
Gainer türü ürünlerin içine ek bir dolu madde koyuyorlar. Bu kadar supplement’e dayanırsan bu yan ürünleri çok yüksek doz almış olursun. Bir de gainer demek çoğunlukla şeker demek zaten. Bir kaç porsiyon whey desteği olabilir. Onun dışında karbonhidrat açığın oluyorsa, nöbetlerde sağlanan yemeklerde bunu karşılamak çok zor olmayacaktır.


  • arnold schwarzeneger  (01.06.21 12:28:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.