Üroloji - Penis Sorunu

Öncelikle merhaba,
30 yaşındayım 1 ay kadar önce kızarkadaşımla ilişki esnasında peniste zorlanma oldu kıtırtı hissettim. Ertesi gün de tam ereksiyon olamadan yine bir miktar zorladım. Ertesi günden itibaren penis küçüldü ve en küçük halinde kaldı 5 gün boyunca istek falan da kayboldu. Hissetmiyordum penisi de. 3 ayrı ürologa gittim. Pek ilgilenmediler devlet hastanesinde kırılma (fraktür) den şüphelendim. Ama öyle şekil bozukluğu ya da aşırı bir ağrı acı olmadı renk değişimi vs. Gittiğim son ürolog ünv hastanesinde asistan gibi bir hekimdi o dinledi beni. İnik halde ultrason ile baktı biraz sorun yok gibi dedi. 5 mg 14'lü cialis al bi tane kullan dedi. Hareket olursa bırak olmazsa 14 gün kullan. Aldığımın akşamı sevgilim ile konuşurken birden hareketlendi normal hissetmeye başladım. 20 gün kadar böyle devam etti normal hissediyordum. Ama sabah ereksiyonları eskisi gibi değildi. 20 günün sonunda yine başa sardık yine küçücük oldu ve kalkmamaya başladı. Ben de kalan cialisleri düzenli her gün 1 tane kullanayım dedim. 10 günlüğüne de sevgilimin olduğu şehre yanına gittim. İlacı alınca ara ara uyarılmalar ile birlikte sertleşti a a hisseditordum ben kontrol edemiyordum yapay bir sertleşme. Hatta ilişkiye bile girdim bir kaç kez. Son günler ayrıldık kalan ilaçları bitirmeye çalışıyorum ama yine en baştaki gibi küçüldü ve hiç bir hareket yok. En küçük halinde öylece duruyor. Kalıcı bir durum olmasından endişe ediyorum artık. Arkadaşlarım ve sevgilim psikolojiktir diyor ama bence içerden bişey koptu yırtıldı ya da bilmiyorum fiziksel bir sorun olmuş gibi hissediyorum. Acı ağrı yok ama çok kötü hissediyorum. Aklım hep orada. Bu arada ilk gittiğimde hormon testi de yapmışlardı en başta 374 çıkmıştı. Biraz kilom var 180 boy 112 kg. Şeker ya da kolesterol birazcık yüksekti onların etkisi mi var bilmiyorum. Ne yapsam nereye derdimi anlatsm bilemedim başına gelen ya da bir yol gösterebilecek biri var mı?

Doktor degilim ama anatomiden ve ereksiyon sisteminden anladigim seylere gore: sorunun hakkaten psikolojik. kafayi takmissin ondan oluyor. ultrasonla bakmislar, fraktur vs. yok. acin agrin morarman vs yok. daha da onemlisi ilac destegiyle de olsa iliskiye girecek kadar erekte olabilmissin yani penis tabanli bir bozukluk yok. agir bir fraktur falan olsa zaten erekte kalamazdin. geriye isin psikolojisi kaliyor. gecmis olsun.

  • robokot  (01.06.21 03:17:58 ~ 03:18:11)
Sağolasın hocam umarım öyledir. Normalde de takıntılı bir insanımdır şimdi de sorunlarım var barınma, gelecek kaygısı vs. Ama bu penisin böyle yapması ilk kez başıma geliyor. Kafayı takıyorum kafayı taktıkça o da hareket etmiyor böyle bir döngüye giriyorum. Birinin yanıt vermesine bile ihtiyacım vardı 1 cevabı görünce o kadar mutlu oldum ki. Sağol allah ne muradın varsa versin.

  • mythralioz  (01.06.21 03:47:32)
neden aniden oldu bilemiyorum fakat psikolojik olmasinin yanisira fazla kilo, hareketsiz yasam da dolasim sistemini ve dolayli olarak cinsel yasami etkiler. aldiginiz ilacin etken maddesi kuvvetle muhtemel dolasim sistemini yonlendiriyordur. ayrica beslenme de onemli. cok faktor var da sizinki fiziksel gibi durmuyor.

  • ateistanbul  (01.06.21 10:43:03)
Kadınım ancak küçük bir öneride bulunabilirim.

Bacak kasları testosteron üretimini artıyor. Mesela sıkı bi bisiklet ya da koşu sonrası ereksiyon olma kolaylaşıp daha net bi ereksiyon sağlıyor. Hatta rocky filminde der women are bad for legs diye.

Bacaklarınızı ekstra çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Bir de bu kadınların regl kaygısına çok benziyor. Regl olamadım, sıkıntı mı var diye stres yaparız. Sonra stres regl düzenini daha da bozar ve regl daha da gecikir.
Sizde de durum budur belki.

Ayrıca sonuçta penis düşündüğünüzden daha sağlam bir uzuv. Ağrı ya da sızı gibi bir şey yoksa fiziksel bi hasar belki gerçekten yoktur ya da çok azdır. Bi de o kadar kan damarı ve sinir yoğunluğu olan bi yerde sıkıntı fiziksel olsa bence kesin hissederdiniz.
  • tessera  (01.06.21 13:47:40 ~ 13:48:22)
Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim birinin yanıtlaması bile çok iyi hissettirdi.
Sabah hafif hareketlenme oldu ama 1 ay öncesi gibi değil epey nazlı ve istemsiz. Yine de bir gelişmedir. En azından aklım sürekli orada değildi daha normal hissettim. Böyle böyle normalleşip düzelir umarım.

  • mythralioz  (01.06.21 21:43:15)