şans oyunları oynamak istiyorum

hayatımda milli piyangodan tutun iddia'ya kadar hiçbir şans oyunu oynamadım. o yüzden en ufak bir fikrim yok. internette de arama yapmadım açıkçası çünkü zibilyon tane site ve oyun var hepsi kendi sitesinde oynatmak istiyor ama atıyorum bana 1 milyon çıksa hangisi verir? vermez gibi geliyor.

o yüzden şöyle bir sorum var. haftada bir oynanan (süre daha az veya fazla da olabilir), rastgele bir bilet aldığım (sayıları falan kendim yazmayacağım) bir şans oyunu arıyorum. hani biletimi alayım sonra bakayım çıkmış mı çıkmamış mı gibi. bir de tabii güvenilir bir yer olması gerek. en son devletin milli piyango kurumu da özelleşti galiba, emin değilim. internetten ya da mobil uygulamadan falan halledeyim istiyorum bir de son olarak.

ne tavsiye edersiniz?

milli piyangoda bile katakulli dönüyor. hiç bulaşma.

  • sutlu nescafe  (31.05.21 22:50:12)
nesine falan gibi bi siteden hepsini oynayabilirsin legal olarak.

  • fff02561  (31.05.21 22:56:37)
nesine.com

ilk yarı/maç sonucu 1/2 veya 2/1 oyna. ne kadar çok kazanmak istediğine göre maç sayısı belirle ve kuponu yap. her maç 1'e 20 oran veriyor. 4 maç koysan 1'e 160.000, 5 tl basarsan 800 bin tl kazanma şansı. uygulamadan oynaman 2 dakika sürmez. şans oyunlarına pek güven kalmadı.
  • hayley williams ile evlenecek genc  (31.05.21 23:02:39 ~ 23:03:20)
Nesine +1

  • mezarkabul  (31.05.21 23:25:18)
nesine'de iddia dışında hiçbir şey yok görünüyor.

  • ilgeru  (31.05.21 23:34:43)