[]

Kurutma makinesine spor taytları atılır mı?

etiketinde atmayın diyor da, kurutma yapılmaz diyen birçok başka ürünü kurutuyorum bir problem olmadı. tecrübesi olanlar varsa, polyester, elastan, poliamit içerikli taytları makinede spor ayarında kurutabilir miyiz?

biri şu: www.decathlon.com.tr
diğeri de şu: www.decathlon.com.tr

 
yakıp eritebilir. Kurutmayın yazdığına göre atmayın kurutmaya:)


  • anten  (31.05.21 15:19:57) 
tayt değil de, spor kıyafetlerini sentetik programında attım çok kez bir sorun olmadı.


  • inheritance  (31.05.21 15:24:58) 
Ben atmıyorum. Gevşetebilir çünkü o sıcaklık. Spor taytları da çabuk kuruyan şeyler zaten, genelde kapının üstüne atıyorum ben. Öğlene kadar falan kurumuş da oluyor :)


  • makarnacanavari  (31.05.21 16:11:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.