[]

nebim vs kizilay

ankara'da uygulama destek/ yazılım destek alanında nebim ve kızılay'dan iş teklifi aldım.
bu iki kurumun herhangi birinde çalışan, çalışmış olan, tecrübesi olan var ise yorumlarınıza çok ihtiyacım var arkadaşlar.

personel yoğunluğu eş akrabadan mı oluşuyor, personele verilen değer ne, yoğunluk kapasitesi, çalışma tarzı hakkında fikri olan yeşillendirebilir mi?

 
Kızılay Türk Kızılay’sa ben bir dönem çalıştım çok farklı bir uzmanlık alanında. Genel sorular olursa cevaplayabilirim.


  • but that was just a dream  (31.05.21 20:20:57) 
@butthatwasjustadream Maaşlar, kurum kültürü, personeli, kurumsallık seviyesi nasıl?


  • Semi  (31.05.21 22:07:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.