[]

Adaları gezmek ama nasıl?

bir günde tamamını gezebilir miyiz?

yoksa enerjimizi hangilerine harcarsak adalar gezmesinden tam verim alabiliriz


 
Bir gunde olmaz.

Guzel sokaklari gezeyim, hava alip sahilde yemek yiyeyim ama sakin olsun kafasindaysaniz en guzeli burgaz. Sait Faik Abasiyanik muzesini de gezin aciksa ve aşılıysanız.
  • robokot  (31.05.21 04:38:08) 
adalarda uzun bir gezi sonrası tekrar eve dönmek çok külfetli olur, o açıdan günlük kiralıklara baktım 3 4 tane ilan gördüm sarı sitede, oraya gittiğimde bulması daha kolay olur sanki


  • yamuhu  (31.05.21 05:05:48) 
Büyükada'ya gitmeyin, tam bir kalabalık, curcuna ve baş ağrısı yeri (hafta içi dahil). Sadece gürültülü turistler var. Kınalı, Burgaz ve Heybeli'yi bir günde gezebilirsiniz. Kınalı minicik zaten, Burgaz'da Sait Faik evi var güzel. Erken başlarsanız öğle civarı bu iki ada biter.

Ben olsam bir gün Kınalı Burgaz yapıp Burgaz'da yemek yer dönerdim, bir gün de Heybeli'de gezip pikniğe giderdim.
  • whoosie  (31.05.21 10:59:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.