Baymayan Oda Kokusu:)

Erguvan, yasemin gibi hafif oda kokusu arıyorum.

Kullanıp sevdiğiniz mum olabilir, çubuklu kokulardan ya da buhurdanlıkla kullanılan uçucu yağlardan olabilir.

Var mıdır koku- marka önerisi?

Çok teşekkürler

Rebul atelier

  • Jux  (30.05.21 21:27:01)
@Jux Rebul Atelier'i biliyorum, ama daha spesifik örneğe ihtiyacım var. Rebul Atelier'de hangi ürün mesela?

  • dreamnesiac  (30.05.21 21:29:07)
Hangisini beğenirsen. Koku zevki kişiden kişiye değişir, kaliteli kokuları. Ben vanilla noir seviyorum, çubuklu halini kullanıyorum.

  • Jux  (30.05.21 21:36:42)
rebul ve bath and body works en iyileri bence.
bbw'nin oda kokuları dışında mumları da çok etkili, oda kokusu etkisi yaratıyor ve kokuları da çok kalıcı.
yani mumu bir süre yaktıktan sonra söndürseniz de, bulunduğu alanda koku bırakıyor.
mum banyo ve yatak odası için de daha kullanışlı olabiliyor.

koku tavsiyesi ben de veremiyorum.
bir de mesela salonda daha keskin kokuları sevebiliyorken, koridorda ya da çalışma odasında daha hafif kokular seviyorum.
bulunulan alanın büyüklüğüne göre de yoğunluk değişiyor çünkü.

edit:
zara home'u unutmuşum.
zara home white jasmine aradığınız koku olabilir, bir bakın.
  • blatta hiberna  (30.05.21 21:43:31 ~ 22:45:50)
rebul atelier +1

zara home da iyidir. salted caramel favorim ama christmas dışında satılmıyor. zara home'da çok fazla çeşit var. bu açıdan güzel.

bir de yataş'a bak. uygun fiyatlı güzel kokular var. amore en iyisi yataş'ta. tabii dedikleri gibi koku olayı çok değişken.
  • stewie  (30.05.21 22:44:25)
Carpex de Ginger Flowers ı çok seviyoruz. Dezavantajı: koku makinesi ile kullanılıyor.

  • o kadar da degil aga  (30.05.21 23:22:42)
Rebul atelier - İstanbul serisi

  • lüzumsuz adam  (31.05.21 15:35:50)