[]

sütyen ölçüsüne göre bikini nasıl alınır?

Bikini üstleri hep M,L,S şeklinde... ben sütyen ölçüsüne göre satın almak istiyorum, bu şekilde satan bir yerler var mı acaba?
 
Kom’da 36-38-40 olarak gidiyor. Ben bluz bedenime göre alıyorum 38-M bir problem olmadı şimdiye kadar
Sutyen bedenine göre de yapan vardır ama bu sefer de takımlarda problem olur

  • cilekli pasta  (30.05.21 19:49:49) 
Marks&spencer ve h&m sutyen olcusune gore de model satiyor


  • kuehles blondes  (31.05.21 01:21:42) 
penti'de de sütyen ölçüsüne göre satılıyor ~


  • susannah delgado  (31.05.21 01:27:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.