[]

Office wordün dilini değiştirmek

Günaydın, benim hotmail dil seçeneğim almanca ve buradan bir iletiyi onedrive ile açtiğimda otomatik olarak word de almanca açılıyor. Biraz kurcaladım ama bu almanca word u nereden ingilizce veya türkçe de çevirebilirim?
 
Word'ü açınca boş bir döküman açın,
sol üstte Dosya menüsü var oraya basınca yeni bir sayfa açılacak
solda en altta Ayarlar sekmesi var oraya gir
açılan popupda solda yine Dil diye sekme var oraya gir
Aşağıda Görüntüleme ve Yardım dilleri diye sağlı sollu 2 kutucuk var soldaki görüntüleme dilleri orda ingilizce varsa varsayılan olarak seçip word'ü kapatıp açınca ingilizce olacak.
  • nahtoderfahrung  (30.05.21 11:50:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.