[]

Otobüsle hastaneye giderken ceza keserler mi?ACİL

Merhabalar,

Dedem bugün riskli bir ameliyata girecek, yanında olmak istiyorum arabayla gidersem çevrirrler muhtemelen, otobüsle gidersem çevirme olur mu? Hastaneye gittiğimi söylersem herhangi bir sıkıntı olur mu?

Acil cevaplarınıza ihtiyacım var.

Teşekkürler

 
iznin yoksa keserler tabi, yani kural böyle neyini anlamadığını anlamadım.


  • etna  (30.05.21 11:06:05) 
polisin insafına kalırsın.


  • jelly bear  (30.05.21 11:20:14) 
Arama olmadan otobüsle sıkıntısız gelebildim, teşekkürler cevaplar için


  • esinikaybetmiscorap.  (30.05.21 12:18:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.