Ekşi Duyuru da daha fazla duyuru okumanın yolları nelerdir

Bugün kısmı zaten hemen bitiyor.
her bir şey kısmında ise nerde kaldığımı unutuyorum ve sayı devamlı yeni konular geldiği için değişiyor. resmen siteye hayran kaldım birçok şey öğreniyorum.

pratik bir yöntem olarak zaman buldukça rastgele yazarların profiline girip tüm duyurularını okuyorum.
eski kurtlar mutlaka daha pratik yöntemler bulmuştur eminim.

İlgi alanına göre anahtar kavramlarla arama yapabilirsin.

  • Erva  (30.05.21 06:54:53)
sağ üstteki araba bölümünde etikete ve kullanıcıya göre arama yaptırılabiliyor. sözlükteki yıldızlı "*" arama fonksiyonları burada geçerli değil. arattığınız şey benzerleriyle birlikte aratılıyor. Örneğin "araba" yazdıysanız "şaraba" içeren sonuçlar da geliyor. arama sadece duyuru ve soru içeriğini değil, yapılan yorumlarda geçen sözcükleri de kapsıyor. Yani arama yaptığınızda ekşi duyuruyu koca bir word dosyası gibi düşünürseniz "ctrl+f" kısayolunu kullanmışsınız gibi oluyor.

bunun dışında ekstra gizli bir yol yok bildiğim kadarıyla, yerleşeyim de varsa ben de göreyim.
  • akhenaten  (30.05.21 09:03:22 ~ 09:05:33)
Masaüstü sürümünde en altta istatistikler bölümü var. Oraya tıklayınca genel, haftalık, aylık en popüler duyurular var.

  • j r r tolkien hayrani  (30.05.21 11:11:45)