[]

Deniz salyası varken balık yemek

Mantıklı bir iş olur mu? Kıyıda tutulmuyor neticede balıklar ama derinlere de sirayet ediyordur herhalde.
 
Deniz salyasının çoğu derinlerde zaten. Ben Marmara'dan yakalanan hiçbir balığı yemiyorum uzun süredir. Zaten pek balık da kalmadı artık.

Balıkların hangi mevsimde hangi denizden çıktığını bilmek lazım bi de. Mesela şuan levrek alırsanız muhtemelen karadeniz levreğidir. Ağustos - Eylül gibi Akdeniz levreği çıkar. Şu an çipura yiyebilirsiniz, ya da norveç somonu alın kafanız rahat etsin. Midye falan aman diyim.
  • plutongezegendegilmi  (29.05.21 23:28:35 ~ 23:32:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.