[]

Google'dan en iyi nasıl faydalanılır?

Youtube platformuna ailemle olan videolarımı gizli olarak yüklüyorum epey videom var 15 yıllık falan, drive da epey dosyalarım var.
mailleri de aktif olarak kullanıyorum
google ads de reklamlarım var.
youtube premium, music ve kids devamlı kullanılıyor
google fotoğraflarda devamlı aktif
fazla bilinmeyen hayatı kolaylaştıran birçok şey vardır, paylaşırsanız sevinirim

 
notlarımı keep notes ta tutuyorum


  • fff02561  (29.05.21 21:52:07) 
Evde Google Home ve Chromecast'i yogun kullaniyorum. Arabada ve farkli sehirlere seyahatlerde Google Maps, seyahat demisken ucak bileti icin Google Flights, video konferans icin Google Meets, hem is hem de kisisel yasamda Google Calendar, haberler icin Google News.


  • sertac akin  (29.05.21 22:11:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.