[]

Ekşi'de bir başlıktaki tüm entryleri indirmek

Merhaba,

Ekşi Sözlük'te bir başlıkta yer alan tüm entryleri toplu halde metin şeklinde indirmenin bir yolu var mıdır? Mesela, "ekşi itiraf" başlığında binlerce sayfa entry var. Tek tek her sayfayı kopyala yapıştır yapmak mümkün değil. Var mı hepsini birden indirmenin bir yolu acaca?

Şimdiden teşekkürler.

 
bunun için program yazılması lazım ama ekşi sözlük cloudflare kullanıyor 10-20 sayfadan sonra önüne güvenlik sorusu çıkmaya başlar.

eksisozluk-api.herokuapp.com

şu linkteki sayfa sayısını arttırarak json okuyan ufak bir program yazabilirsiniz.
  • nahtoderfahrung  (29.05.21 14:31:15 ~ 14:32:30) 
@nahtoderfahrung, teşekkürler ancak sayfalar tek tek görülebiliyor. bunun da normal sözlük'ten pek farkı yok gibi.

@aloha snackbar, teşekkürler. bu şekilde yapabilirim ancak ben ekşi itiraf başlığını örnek olarak vermiştim. aslında "öğrenciye 12 yılda ingilizce öğretemeyen sistem" başlığını indirmek istiyordum. ancak verdiğiniz bağlantıda, başlık değişikliği yapılamıyor. nasıl yapılacağı konusunda fikriniz var mı acaba?
  • alessandro del pieroglu  (29.05.21 15:23:19) 
@aloha snackbar, üstad ben kodlamadan filan anlamam ki. bunu pyton'la uğraşmadan yapmanın bir yolu yok mu? hani şu "ekşi itiraf" başlığı için ilk verdiğiniz bağlantıdaki gibi bir şey?


  • alessandro del pieroglu  (29.05.21 15:45:53 ~ 15:53:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.