[]

Çoraplarınızı nereden alıyorsunuz?

s.b.

çorapta marka takıntınız var mı bi de?


 
Bimden


  • primetime  (29.05.21 13:33:47) 
Annem sağ olsun en son doğum günümde hediye olarak almıştı bir dolu. Onun dışında düz çorapları pazardan veya marketlerden ve desenli çorapları Kadıköy'deki iç çamaşırcılardan alıyorum bir de çok üşüdüğüm için termal çoraplarım var onları da internetten alıyorum.

Genel olarak marka takıntım olmadığı için bu soruya cevabım hayır ama çorapta marka takıntısı nasıl oluyor çok merak ettim. Mesela meşhur çorap markaları nedir?
  • peki madem  (29.05.21 13:48:46 ~ 13:49:49) 
yaklaşık 5, 6 yıldır çoraplarımın %85'i aynı model. arada LCW, koton'da filan güzel renkleri, desenleri olan bir şeyler görüp "almak lazım ya şunlardan da birkaç tane" diyorum ama bir türlü almıyorum.

www.decathlon.com.tr
  • filteria  (29.05.21 13:57:05 ~ 14:01:43) 
%100'ü genelde başka bişey için girdiğim alakasız mağazaların kasa tarafına koydukları ucuz grup halindeki çoraplardan


  • nahtoderfahrung  (29.05.21 14:02:59) 
dagi'nin bambu coraplarini seviyorum. hem ince oluyor hem de yumusak ve rahat


  • crucio  (29.05.21 17:50:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.