sehirler arasi nakliyat

sevgili kamyonlar

izmir'den ankara'ya tasinmak uzere (geri donus desek daha uygun) oldugum icin yana yana "lan bu esyalar nasi gitcek simdi oraya!?" diye sormaktayim kendime. bir kac nakliye firmasindan teklif istedim fakat geri donen olmadi. o yuzden sizlere danisayim dedim. bir kisisel oda (yatak odasinin ogrenci isi olani (oldukca cok esya var icinde)) ve bir bulasik makinasi dahil olmak uzere uc bes ekstradan parca. ev 3. katta, nakliye asansoru kullanmaya uygun degil. yakinlarda buna benzer kosullarda ev tasitmis olan, yahut olayla ilgili fikiri olan birisi bana bu isin kaca patlayacagini soyleyebilir mi? bu arada;
1- kargo bir secenek degil
2- kamyon tutmakta bir secenek degil.

scs kib by

Ankara'dan izmir'e meyve getiren kabzımal olduğunu sanmıyorum ama öyle bir sebze meyve vs. varsa o ürünü yetiştiren yerlere ya da sebze meyve haline git. Onlar dolu gidip boş dönmemeye çalışırlar. Benzin parasına birşeyler bulabilirsin belki.

  • nightwalkerg  (27.05.10 17:10:48)
3. kattan 4. kata iki sene önce 500'e taşıtmıştım ben (eşya sayısı senin saydıklarına yakındı ve eşya taşınan evlerden biri asansörlü diğeri asansörsüzdü) bence hepsini arayıp fiyat almanda fayda var çünkü bazen dönüşe iş aldıkları için fiyat kırabiliyorlar. bi de şirket profillerini şikayetvar dan kontrol et bazıları mafya gibi oluyomus ekstra para istiyomus falan.

  • overdose  (27.05.10 17:38:47)