seyahat izin belgesi hakkında

bu aksam 3 kısı canakkaleye gıdecegız. 3umuzun de sırketlerımızden gorev yazılarımız var.

ama arkadaslardan bırı tutturdu 3 farklı fırmanın yazısı ıle gıtcez jandarma dıcek kı 3 farklı fırma, gorevlerı de farklı ne ısınız var aynı arabada dıyor.

jandarma yada polıs boyle bır sebeple bıze ceza yazar mı yaa?

yoh artık, arkadaşının niyeti yok gelmemek için bahane arıyor derdim.
yazmaz tabi ki

  • gaza gelen  (28.05.21 14:33:46)
bildiğim kadarıyla o görev kağıtlarında araç plakası da yazıyor?
şu en son e-devletten alınması gereken ama yoğunluk nedeniyle alınamayan belge yerine geçecek ve elle doldurulması gereken bi form vardı içişlerinde. orda plaka yazıyordu mesela.

  • azzlack  (28.05.21 14:37:35)
benım izin yazımda plaka yazıyor zaten şirketin aracı ve onunla gıdıyoruz.
diger iki arkadas reklam sektorunde oldugu ıcın onların dırek valılık ımzalı daha farklı bır ızın belgelerı var plaka vs yazmıyor.

  • polypropylene  (28.05.21 14:58:16)
içinizi rahatlatmak istiyorsanız 199'a sorabilirsiniz

  • anyelios  (28.05.21 15:03:38)
isten alindigi icin isle ilgili oldugunun ispatlanmasi gerekiyor ucunuzunde; belgelerin varsa bu anlamda sorun olmaz yoksa sorun olur

  • sweetoffice  (28.05.21 17:21:02)