[]

eve çıkan öğrencilere eşya bağışı(Ankara)

selamlar herkese. biz 2 arkadaş sonraki sene sınav senemiz olacağından daha rahat çalışabilmek adına eve çıkmaya karar verdik. bu süreçte gönüllüler aracılığıyla eşya yardımı yapan belediye ve bir vakfa da başvurmakla beraber olur da bu yardımlar bize çok geç ulaşır ya da ulaşmaz diye buraya da yazmak istedim. evini boşaltacak veya beyaz eşyasını değiştirecek olan varsa satmak yerine ihtiyacını olan birine özellikle de üniversite öğrencisine bağışlamak isteyen olursa teşekkürlerimizi ileterek her türlü eşya yardımına açık olacağımızı belirtmek isterim. şimdiden çok teşekkür ederim.
 
birebir destek yapamam ancak facebooktan Özgür Dönüşüm Ankara grubunu takip etmenizi öneririm. Oldukça iyi eşyalar çıkabiliyor.


  • penceredengorunenmorbina  (28.05.21 13:14:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.