faturalı hattı faturasıza çevirmek

Hat sahibiyle görüşmüyorum, hattı kapatmak istiyordum ama onu yapamam galiba.

Müşteri hizmetlerini aradım, hat sahibinin yanınızda olması gerekyor dedi.

Hat sahibinin tüm bilgilerini biliyorum, evet yanımda desem ne olur, ne sorarlar?

Ne yapacağım bu hattı üzerimr kaldı resmen.

hat sahibiyle cinsiyetiniz aynı ise ben o kişiyim diyerek yapabilirsiniz aslında. babamın işlemlerini bu şekilde yapıyorum.
tabi kızlık soyadı doğum tarihi vs biliyorsanız

  • jelly bear  (27.05.21 19:10:41)
Aynı kişiyim deyin. Doğum tarihi ve anne kızlık soyadının rastgele 2 harfini istiyorlar

  • neysene  (27.05.21 19:32:43)
kimlik seri no istediler ve bende yoktu maalesef. tanıdığa söyleyip hattı kapattırıcam mecbur.

  • diffarentiationation  (27.05.21 23:48:35)
@beretta evet 120 lira ffatura çıkar dedi, razıydım ama son aşamada kimlik seri no istediler.

  • diffarentiationation  (28.05.21 02:53:46)