Eylül-Ekim aylarında Amerika'da ne yapılır nereler gezilir?

Selamlar,

Eylül-Ekim aylarında iş icabı 1 aylığına Fort Lauderdale, Florida'da olacağım. Amerika'yı ilk defa ziyaret edeceğim. Süre sonunda bir hafta da kendime ayırmak istiyorum. Bu bir hafta ve aradaki hafta sonları için git, gez, gör dediğiniz yerler, yap dediğiniz aktiviteler var mı?

Filmlerde, dizilerde gördüğünüz ve özendiğiniz yerler/şeyler de olabilir. İzlerken benim bir sürü oluyor ama şu an aklıma gelmediği için soruyorum.

Teşekkürler.

Florida civarini tam bilmiyorum , tek onerecegim yer disney world olur herhalde. Asil onerim dogu yakasindan uzaklasmaman olur. New york'ta takilirsin bir hafta rahat, bir hafta ayni yerde (ny olsa bile) duramam diyorsan 1 gununde niagaraya 1-2 gununde de boston'a gidersin. (Boston'i dc ile de degistirebilirsin ama bana gore boston > dc ). Amerikadayim kumarhane gorim diyorsan, dogunun vegasi atlantic city var. ny(4/5 gun) + boston/dc/atlantic city(2 gun) + opsiyonel niagara (1 gun). Bana kalsa 5 gun ny 2 gun boston yapardim

  • fakyoras  (27.05.21 19:16:07)