Nasanın istanbul fotoğrafı

Fotoğraf şu: www.instagram.com

Bu kadar ışıklı olması nasıl mümkün?

a) Gerçekten de o kadar ışıklı
b) Adamların kamerası ışığı çok gösteren cinsten
c) Oynama yapılmış/photoshop

a
Fotoğraf tersten bu arada

  • Yavuşuhlu  (27.05.21 01:08:38)
15 milyon nüfuslu bir şehir neden ışıklı olmasın ki anlamadım.

  • king lizard  (27.05.21 01:10:25)
normal. sokak aydınlatma direkleri arası mesafe; 25 metre ve gerçekten aydınlatma ampülleri çok güçlü.

  • phonex  (27.05.21 01:14:40)
a) hiç uçakla gece İstanbul üstünde uçmadınız mı?
imgup.nl

  • zoghurt  (27.05.21 01:19:15)
nasa'nın oynama yapcağını sanmam çekip atıyor adamlar. ben de a diyorum. zaten istanbul'da bulunmuş biri bilir ki şehirde karanlık nokta yok gibidir çünkü park bile yok her yer sokak.

  • bohr atom modeli  (27.05.21 01:39:13)
Neden tek seçeneği seçiyoruz ki? A, b, c de olabilir aynı anda.

Işık kirliliği gerçekten yüksek. Gece şehri gören yüksek bir tepeye çıkıldığında bundan daha ışıklı fotoğraflar çekmek mümkün.

Kameraları iyi tabii ki. Astronot adamlar.

Düzenleme yapılmış olabilir.
  • dissendium  (27.05.21 02:03:50)
a, b, c

istanbul bu kadar isikli bi yer denildigi gibi yesil alan da olmadigi icin yerlesim olan her yer isikli
  • ala09  (27.05.21 09:59:11)