[]

Glutensiz puding

Bu sizce ne kadar sağlıklı içinde şeker var. Onun dışında normal pudingten ne kadar daha sağlıklıdır? www.droetker.com.tr
 
Çölyak hastası değilseniz ya da gluten intoleransınız yoksa sizin için normal pudingten bir farkı yok.


  • kobuzchu kiz  (26.05.21 19:55:46) 
@kobuzchu kiz değilim ama glutene biraz duyarlı gibiyim. Nedense tadı normal pudingten daha güzel geldi


  • jjimyl  (26.05.21 20:03:13) 
nişasta basıyorlar. belki ondan lezzetli gelmis olabilir.


  • evimin paspasi  (26.05.21 22:21:19) 
Glutene hassasiyet de olsa çölyaklı da olsa, insanlar glutensiz beslenme adı altında glutensiz ürünlere yöneliyorlar. O ürünlerde sadece gluten yok, diğer tüm katkı maddeleri var.
Glutene duyarlılık varsa zaten bağırsak mikrobiyotanızda sıkıntı var demektir. Şekerden, paketli ürünlerden uzak durmalı, sağlıklı beslenmelisiniz.

  • mellifica  (26.05.21 23:22:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.