[]

Bir kaç saat gidip gezmelik park vs

İstanbul için.

İsfanbul’u ilk kez duydum da çok pahalı diye vazgeçtik. 3-4 kişi gidip bi tur atalım gezelim istedik öğleden sonra bir kaç saat boşlukta.

Gerçi baktım da isfanbul temaprk fena değil gibi. Yine de parasını verip gidip eğlenmeye mi baksak? Esenler otogarı/forum istanbul civarına araçla 20-25 dk max olsun da gideriz her yere

 
İstanful kapalı değil mi? Belgrad Ormanı olabilir.


  • stewie  (26.05.21 09:53:23) 
gulhane


  • dokunmakalbime  (26.05.21 10:11:55) 
Kemerburgaz kent ormanı'na gidin. hem gezebilirsiniz hem de çeşitli aktiviteler var (çoğu çocuklar için) takılırsınız. bisiklet kiralayıp dolaşabilirsiniz mesela.


  • vampir akrep  (26.05.21 10:47:55) 
arboretum


  • 2oda1salon  (27.05.21 09:18:49) 
ulus parkı güzel.


  • pazar gunu seni kilisede goremedim john  (27.05.21 09:33:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.