[]

Nef 674 tl arsa satışı nedir?

Hiç anlayamadım. Arsayı satın aldıktan sonra o bölgede inşaat çalışmaları başlayınca gidip ev parası verip ekstra olarak ev’de satın mı alacam? Yoksa arsanın satışını mı yapacam?

Sadece arsanın satılması olayı ne tam olarak?


 
Sanırım ayda 674 TL taksitle diye bir arsa satışı kampanyasından bahsediyorsun.

Arsayı aldıktan sonra bölge imara açıksa ve ikamet etmeye uygun bir yerse yapılaşma başlar.

Yer değerliyse sizin arsanıza kat karşılığı bina yapılabilir, para vermek bir yana üstüne fazladan daireleriniz de olabilir.

Yer değerli değilse zaten şehirleşme başlamaz, o zaman da imar varsa kendiniz kendi arsanıza kendi paranızla inşaat yapabilirsiniz.

Onlarca yıl boyunca hiç bir şey olmadan öylece arsa olarak da kalabilir, siz de arsa olarak tekrar satabilirsiniz.
  • John Bloor  (26.05.21 09:58:44 ~ 09:59:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.