yurtdisinda aktarmali ucus

selam arkadaslar
daha once hic yurtdisinda aktarmali ucmadim. portodan lizbona ordan istanbula gelecegim. arada 1 saat 20dk var. acaba yetisebilir miyim?
nasil oluyor bu isler?

Mutlaka baglantili bilet alin. Boylece bir aksilik olsa bile havayolu bunu telafi etmek zorunda olur. Ayri ayri alirsaniz tum sorumlu siz olursunuz.

Bana biraz riskli gibi geldi ichat ucusundan nonschengen dis hatlar ucusuna 80 dk
  • kuehles blondes  (25.05.21 21:22:43)
1 saat 20 dakika cok az ve kacirma riskin var. ucagin biraz gec kalkip gec inmesi veya yolculari bosaltmak icin sirasini beklemesi vs vs gecikmeye sebep olabilecek cok degisken var. havaalininda gecmen gereken kontoller olabilir, buyuk bir hava alaniysa bir yerden bir yereden bir yere gitmek uzun surebilir falan filan.

en az iki bucuk saat falan olsun arasinda.
  • hot potato  (25.05.21 21:23:12 ~ 21:24:13)
lizbon havalimani cok buyuk yarim saat icinde yurursun zaten

  • tahtakafa  (25.05.21 21:26:46)