[]

Netflix Uygulama ile sorun yaşayan var mı?

Dünden beri ne zaman telefondaki uygulamayı açmak istesem baştan oturum açmamı istiyor. Çıkıp hemen tekrar girince de aynı şey. Bilmeden bir ayarını mı değiştirdim acaba. Bilgisayarda açılıyor, tv box'ta açılıyor sadece telefon.

Sabahtan beri de indirmede de sıkıntı yaşıyorum.
Sürekli hata veriyor. Tekrar tekrar deniyorum oldu gibi görünüyor ama olmuyor.
İndi görünüyor çıkıp tekrar girince yok.

Böyle sorunlar yaşayan var mı?

Nasıl düzelir?

Teşekkürler.

 
Şimdi denedim, sorunsuz çalışıyor uygulama. Android.


  • kobuzchu kiz  (25.05.21 18:27:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.