Bu gözlük sizce nasıl?

Selamlar Galyalılar,

Gerek tipsiz olmam gereksede kendime yakıştıramamam neticesi ile hayatımda hiç içime sinerek güneş gözlüğü almadım Yaş 30.

Genellikle de zaten bir heves bu sefer olacak diye gider beğenmediğim bir gözlük alır kenara atar bir daha kullanmam.

Ama bu sefer öyle olmadı, bu aksam bir mağazada hayatımda ilk defa gözüme tam oturan ve çok beğendiğim bir gözlük beğendim. 1200 tl dedi 2 taksit yaparız dedi .İnterntten araştırdım ki gözlük aşağıdaki gözlük. İşin denyoluğu koskoca internette sadece 1 tane var ya la bu gözlükten ikinci bi tane yok :D

1 sizce bu gözlük nasıl ?
2 Bu para çok mu ?
3 Aynı gözlük İzmirde bir satıcıda var letgo da 400 tl ye satıyor ama aynı şehirde değiliz nasıl yaparız güvenli alışveriş buradan bilgisi olan var mı ?

İşte o meşhur gözlük : www.trendyol.com

Bu Ray-ban Wayfarer değil miydi ya?

Sadece kenarları desenli. Normal bir gözlük simsiyahı da tercih edebilirsiniz.
  • perfectlysplendid  (24.05.21 21:30:08)
Bu desenlisinden yok işte genel olarak var da bu desenlisinden yok :) az daha güzel yorum gelirse alıcam valla :)

  • paramolacak  (24.05.21 21:58:52)
hocam buna çok benzer bir tommy kullanıyorum, gayet de yakışıyor.

yalnız unutma resmi bir kıyafetle sırıtabilir.

al gitsin güzel gözlük. olmadı iade edersin.
  • tempor  (24.05.21 22:12:29)
1. bence acayip çirkin bir gözlük.
2. üstüne para verirlerse belki takılabilir... 3 saniyeliğine.
3. pas
  • levybroo  (24.05.21 22:18:28)
beğendiysen al geç. bana para verseler kullanmam mesela bunu :D

  • glamdr1ng  (24.05.21 22:26:26)
1. Güzel
2. Para benim gibi fakirler için çok ama sizin için az olabilir, göreceli bir şey baba
3. Letgo'dakini alırdım ben, orijinalliği %60 umrumda olur en fazla
  • ryhmer  (24.05.21 22:38:05)
Wayferar kuş kadar suratı olanlar dışında herkese yakışıyor ya çerçevedeki desene de bayılmışsınız, alın gitsin.
Ben de iki tane gözlüğüm olmasına rağmen geçenlerde eğik 2140 modeline vuruldum almamalıyım almamalıyım derken eşim gel alalım amma düşündün sevmişsin işte dedi de aldım. Oyş iyi ki almışım akşama kadar takıyorum ahhshs

  • somethinginthewayshemoves  (24.05.21 23:44:24)
Ne güzel bir eş'e sahipsiniz valla :) 1200 tl de çok geliyor vallahi iyice SS gibi oldu kafam :)

  • paramolacak  (24.05.21 23:56:50)
Ben bunun birebir aynısını kullandım, sadece deseni sağ tarafı yeşil beyazdı. Yanlış hatırlamıyorsam 6-7 sene önce falan önceydi. Sağı solu kumaş olduğu için zamanla yıpranıyor rengi falan atıyor, kalın ve ağır bir gözlük, bi de şu an ince çerçeveli gözlükler moda olduğu için ben olsam almazdım kesinlikle. + olarak her kıyafetle olmaz evet. Bu desenli değil de düz wayfarer alsan bile acayip demode görünüyor bence.

  • roket adam  (25.05.21 00:20:55 ~ 00:21:33)