Araba cam filmi

Merhaba herkese

Arabam işyerinin bahçesinde güneşte kalıyor ve akşam iş çıkışı inanılmaz sıcak oluyor. Rengi e siyah malesef.

Çözüm olarak cam filmi düşündüm. Arka kali ve bagaj cami zaten fabrika çıkışı karartilmis. On kapı canlarına ve hatta mümkünse on cam da yaptırmak istiyorum.

Bunların numarası oluyor sanırım. Geceleri araç kullanırken çok zorlanıyorum bu yüzden on cama da yaptırsam güzel olur.

Şimdi sorular geliyor.

1) on kapı camlarına kaç numara yapmam lazım? İçerisi hiç görünmesin gibi derdim yok ama biraz gorunmemek iyi olur tabii.

2) ön cama kaç numara olabilir? Şeffaf sadece ışık kırılmasini engelleyen var mı acaba? Veya en düşük numarayı yapsam çözüm olur mu? Sürerken engel olur mu?

ön cama film yasak. polis gördümü ceza yazar ve söker. istediği kadar şeffaf olsun.

ön yan camlar en düşük 1 numaraya birşey denmiyor bildiğim kadarıyla. bazı markaların yüksek şeffaflıkta ışıktan koruyan modelleri mevcut. llumar'da vardı sanırım. oldukça pahalıydı. 3m'de de vardır muhtemelen.
  • false pretension  (24.05.21 20:36:00)
@false pretension +1 ayrıca UV engelleme değerine dikkat edin.

  • cursor  (24.05.21 20:47:25)