[]

B sınıfı araçla uzun yol yapmak

Selamlar, İstanbul'da yaşıyoruz ve birkaç ayda bir Sakarya'ya ve yine birkaç ayda bir Muğla'ya gidiyoruz ailelerin yanına.

Daha önce defalarca gittim geldim tek başıma ama hep kiraladığım C5 Aircross, Passat, 2008 gibi görece yeni ve üst sınıf araçlarla gittim gayet konforluydu yolculuk.

B sınıfı bir araçla İstanbul-Muğla (tek şoför) çok yorar mı?

Arabaya acil ihtiyacım yok, en kötü yine kiralar gider gelirim ama şu ara böyle bir düşünce gelip gidiyor.

 
dediğin sıklıkta tek başına muğlaya gittiysen daha önce, problem yaşamazsın


  • reanarchy  (24.05.21 13:45:03) 
Neden yorsun ya, gidilir her türlü. Takma kafana. Birkaç ayda bir rahatlıkla gidilir.


  • roket adam  (24.05.21 14:16:35) 
beni yorar seni yormaz onu yorar şunu yorar. adam şahinle tryi geziyor. ben b segmentle 200 km üzeri gitmek istemem.


  • mikahakkinen  (24.05.21 16:37:35) 
Valla 2004 Model B Segment Skoda Fabia'yı ailece bu seneye kadar kullandık. Türkiye'nin yarısını turladık ki bende 1.90 boy var zor sığıyorum arabaya ama gayet yetti yani.

Daha yeni sattım da C sınıfa geçeceğim. Bişey olmaz o yüzden. Hele de tek şoför.

Ama hööff bu ne ya dersiniz yine de ister istemez. Sonuçta yol tutuşu, ses yalıtımı fark edecektir. Ama rahatlık konusunda B segment de olsa yeni araçların çoğunu ara ara kiralıyorum, çekilmez bir yanı yok.
  • ananiyimioguz  (24.05.21 18:07:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.