[]

6-7bin tl en iyi laptop

huawei matebook d serisinin laptopları çok sağlam duruyor. az zorlayıp 16gb ram olanını da alırım 7,5 falan o da.

çok yüksek performans istemeyen bir kaç mühendislik programı (yine de büyük projelerin altına girmeyi düşünüyorum) ve çoğunlukla tez yazımı sunum vs için bakıyorum.


 
D serisi matebookların giriş seviyesi, pek de iyi değil. Düz matebook 14 var 7000 tl'ye o daha iyi. Orta üst segment diyebiliriz.


  • signore  (23.05.21 23:39:23) 
hocam 7500 tl gibi rakamlara çıkabilirseniz oyuncu laptopları var. Acer nitro serisi gayet f/p ürünler. ryzen işlemcili 1650ti falan işinizi rahat görür.


  • neil peart  (24.05.21 02:15:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.