[]

süleyman soylu habertürk yayını

gazeteci olarak kimin çıkmasını isterdiniz?
 
ünsal ünlü çıksa herhalde yayının ortasında saç saça baş başa kavga çıkardı. (:


  • avianthem  (23.05.21 22:38:10) 
ismail saymaz.


  • drako  (23.05.21 22:42:19) 
ismail saymaz yeterli olur diye düşünüyorum da bu konulara uzun süre ayırırlar umarım. merdan yanardağ'ın cins sorularla kutuplaştıracağını düşünüyorum. harbi sorular sorulsun da kim sorarsa sorsun.


  • avatar is back  (23.05.21 22:48:40) 
Valla ben ülkede şu dönemde gerçek manada bir gazeteci olduğunu düşünmüyorum. Hepsi birbirinin aynısı, hiçbiri gidip önceden sormak için izin almadığı soruları soramaz bence. Gazeteci yerine direkt muhalefet partisinden birilerinin olmasını isterdim.


  • j r r tolkien hayrani  (23.05.21 23:51:18 ~ 23:53:25) 
Kuru kuruya muhaliflik yapmadan sadece Tarafsızlık esas alınacaksa adına aklıma şu an bir gazeteci adı gelmiyor doğrusu.

İsmail saymaz her ne kadar bir şekilde popüler de olsa, hemen her konuya el atsa da bir çok şeyden bihaber olduğunu
m.youtube.com
buradan öğreniyoruz.
Hocayı ve ona yakın kurumları hedef alan argümanları bile zaten legal şeyler. O, hocanın değil ama hoca onun argümanlarını cürütmüştür.
İnanmayan, özet geçmek isteyen altaki yorumları okuyabilir.
..

Hayatta şunu anladım iki ayrı zıt taraftan birisinde de olsa insan, en azında diğer tarafın olumlu şeylerine de destek olur hak verir.
Ben de uzun bir aradan sonra (kendisi sevmesem dahi)İsmail saymaz'ın şu konuşmasına tamamen olmasa da %90 hak verdim :
m.youtube.com
  • Erva  (23.05.21 23:52:26) 
rusen cakir, can dundar... cubbeli karsisinda bir halt diyemeyen saymaz'a cok bel baglamiyorum, umarim yanilirim...


  • hewit  (24.05.21 00:09:06) 
barış pehlivan


  • Ufuk  (24.05.21 01:16:59) 
Süleyman soylu için can ataklı diyorum


  • olaylar olaylar  (24.05.21 01:27:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.