Gömleklerimin koltuk altları sarardı!

Merhaba. Beyaz gömleklerimin koltukları hep sarardı, leke oldu. Sıcak yıkamada da pek farketmedi. Sebebi koltuk altı stick roll on gibi ürünler, biliyorsunuzdur, başına gelenler vardır. Bu lekeleri giderip bembeyaz yapmak için ne önerirsiniz deneyip başarılı olduğunuz yöntem var mı? Kosla oxi action falan mı denense.. Teşekkürler.

bence kosla deneyin, çıkartırsa o çıkartır.

  • blatta hiberna  (23.05.21 18:34:44)
Gidermeyi bilmiyorum ama içinde alüminyum olan terleme önleyici ürünler yerine deodorant kullanırsanız sarı leke olmaz.

  • zoghurt  (23.05.21 18:58:12)
Gömlek altına atlet değil, fanila giy. En azından gelecekteki gömlekleri kurtaralım.

  • prole  (23.05.21 20:30:21)
T shirtlerde benzer durum yaşanınca epey bişey denedim sağda solda önerilen, pek kar etmedi hiçbiri.

  • hedep  (23.05.21 21:09:55)
ben o tur lekelere camasir aspirini kullaniyorum hemen cikariyor. gomleklerin manset ve yakalari icin de kullaniyorum. kulak cubuguyla o sari lekelerin uzerine surup bir sure bekletiyorum sonra normal yikadigim programla yikiyorum, tertemiz cikiyorlar.

  • in vino veritas  (23.05.21 21:40:54)
@zoghurt Alüminyumsuzlarda da oluyor ya maalesef.

@prole evet. şu an öyle yapıyorum ama bi şekilde başariyo sanki sarartmayi ya da eskilerin sarartisi bana öyle geliyodur.
  • applebite  (24.05.21 12:20:37)
Fanila maalesef çözüm değil. Koltukaltına (gömleğin) yerleştirilecek pedler var ama onlar da bana ekonomik gelmiyor. Aspirini ben de duydum, kosla beyaz kesin çıkartıyor ama hem çok yıpratıyor hem de ayrı işlem gerektiriyor. Ben koltuklatı botoxu öneriyorum.

  • SiyamkedisiZorro  (24.05.21 13:22:02)