Şu ana kadarki favoriniz hangi ülke? (Eurovision)

Benim Finlandiya, ikinci Rusya sanki...

Geç açtım, Rusya'yı yakalayamadım, izlediklerim arasında şimdilik Litvanya ilgimi çekti, favorimi duruma göre editlerim.

Edit: video özetlerinden Rusya ilginç geldi, iyi puan alırlar herhalde ama benim favorim Litvanya hala ilk beşe kesin girerler tahminimce.

Bi daha eurovisiona gelmem editi: yazıklar olsun:)
  • candanag  (22.05.21 23:37:46 ~ 23.05.21 01:14:09)
Azerbaycan da iyiymiş ya

  • msb  (22.05.21 23:42:06)
İzlanda <3
O olmazsa Litvanya.

Edit: + İtalya
  • kobuzchu kiz  (22.05.21 23:45:38 ~ 23:58:02)
İzlanda tatlıydı. Sonra Ukrayna, Azerbaycan.

  • ryhmer  (22.05.21 23:46:28)
izlanda

şimdi italya çıktı onlar da iyiymiş...
  • late viper  (22.05.21 23:47:05 ~ 23:52:20)
Azerbaycan ve italya favorim, bonus isvicre

  • helena  (23.05.21 00:28:51)
Benim birincim izlanda.

Diğer hoşuma gidenler:
Belçika
Finlandiya
Portekiz
  • king lizard  (23.05.21 00:49:30)
çok bariz bir favori seçemedim, güzel şarkılar var.

ukrayna çok orijinal ve sayko. hoşuma gitti.

litvanya'ya bayıldım. sanırım bir numaralı favorim onlar.

italya ve finlandiya güzel ama çok çok özellikli gelmedi bana. üst sıralarda olmaları lazım ama birinci olmazlarsa şaşırmam.

rusya fena değilse de tarz olmak için biraz fazla zorlamışlar gibi. ukrayna'nın aksine onlar o "denişik" havayı tam oturtamamış sanki. yine de güzeldi.

isviçre çok çok iyi ama duygusal ve hüzünçlü bi şarkı olduğu için çok göz önünde olmasını istemiyorum hehe.
  • der meister  (23.05.21 00:53:02)