[]

Eminoto, fuzuloto, birevim.. Kararsızlık

Bir aile sahibiyim ve İstanbul içi bir yerlere gitmek çoluk çocuk epey zor oluyor. Faiz belasına bulaşmadan bir araba sahibi olmak istiyorum fakat bu saydığım firmaların hepsiyle tel görüşmesi yaptım hepsi cazip şeyler söylüyor. Buralardan araba alanlar varsa şunu yap veya şunu asla yapma gibi hayat kurtaran tüyolar verirlerse sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden..
 
(bkz: #50054113)


  • himmet dayi  (22.05.21 20:26:33) 
Aylık sabit 5000 tl ödediğini farz edelim. 3 yıllık ödeme planı yapacaksın. 3x12x5000=180 bin tl + katılım payı ödeyeceksin. Almak istediğin araba bugün 180 bin tl olsun.

Piyango bugün sana çıkarsa problem yok, altına arabanı bugün çekersin, ödemeni yaparsın.

Çekiliş 14. ayda sana çıkarsa, 180 bin tl bugün sıfır araba alırken o zaman ancak ikinci el kağnı alacak.

Bu sistemler işte yüksek enflasyon ortamlarında bu yüzden çalışmıyor. Şikayetvar’a da bak, insanların neden mağdur olduğunu görürsün.
  • roket adam  (22.05.21 20:37:37) 
Faize bulaş buna bulaşma


  • duptıs  (22.05.21 23:32:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.