[]

Kil maskesi nerden alınmalı

Herhangi bir marka üzerinden değil de meşhur Pazaryeri uygulamaları
üzerinde 1 kg fiyatı 8 10 lira olan ürünler görüyorum, bunları almak mantıklı olur mu? 
Yani açıkçası normal şartlarda düşünecek olursanız kil kildir. Elbette farklı türleri var vesaire ama neticede kil. Şirketlerin, üzerinde, son teknoloji kimyasal yenilikleri denedikleri bir şey değil.

Ama dışarısı öyle pislik bir halde ki birileri kil diye başka bir şey satıyorsa hiç şaşırmam. Onun için ben güvendiğim markalardan şaşmıyorum tuz bile alacak olsam. Ya da en azından az miktar alın bakın deneme amaçlı olarak. Heyecan olur.
  • akhenaten  (22.05.21 12:48:52 ~ 12:50:06) 
Kielhs’in tüm ürünleri gibi kil maskesini de kullanıyorum. Çıkan sivilcemin üzerine uyguluyorum ertesi gün veya 2. Gün kurutuyor direkt ve siyah nokta yapmıyor. Tüm cildime uygulamadım hiç çok kurutur diye ama küçük boy pahalı olmasına rağmen çooooook uzun süre gidiyor o parayı çıkartıyor


  • esinikaybetmiscorap.  (23.05.21 01:37:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.